تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - سعید جلیلی : ایرانی بایدبه‌دنبال تمدن سازی باشد
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.

سعید جلیلی در کرمان:
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید مشکلات را با روحیه بسیجی حل کنیم گفت: شهدا زراد‌خانه‌های واقعی ایران هستند که باید به آنها توجه کنیم.
گروه سیاسی مشرق _ سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سفر یک روزه خود به اصفهان با حضور در گلزار شهدای نجف‌آباد ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

وی سپس در جمع تعداد کثیری از حامیانش که در گلزار شهدا جمع شده بودند، طی سخنانی کوتاه گفت: امروز ما موفقیت‌های بزرگی کسب کرده‌ایم که به برکت مقاومت و حرکتی بوده که امام خمینی(ره) آن را آغاز و مقام معظم رهبری با صلابت آن را دنبال کرده است.

جلیلی با بیان اینکه علت مقاومت و پشتوانه مقاومت ایران در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی، شهدا و فرزندان معنوی آنان است، تصریح کرد: نمی خواهم درباره سیاست خارجه صحبت کنم اما می خواهم بگویم که شهدا زراد‌خانه‌های واقعی ایران اسلامی هستند که باید به آنها توجه کنیم.

نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری با بیان اینکه امام راحل با نگاهی مبتنی بر اسلام ناب ظرفیت جوانان را آزاد کرد، گفت: امروز برای فتح قله‌های دیگر از جمله رفع مشکلات اقتصادی باید به ظرفیت جوانان و ملت ایران در حوزه‌های تولید، صنعت و کشاورزی توجه کنیم.

جلیلی با بیان اینکه باید کشور را با روحیه بسیجی اداره کنیم، تصریح کرد: روحیه بسیجی یعنی اینکه مسئولان به جای اینکه مردم به آنها رجوع کنند، آنان به مردم رجوع کرده و مشکلاتشان را رفع کنند.


ایرانی باید به‌دنبال تمدن سازی باشد/ ایران یک قدرت بزرگ منطقه‌ای و بین المللی

سعیدجلیلی امروز در جمع مردم شهرکرد اظهار کرد: ما به اتکاء به این وعده قرآنی که خداوند می‌فرماید؛ "کسانی که ربوبیت الهی را بپذیرند و تنها خداوند را مالک و رب بدانند و سپس در این مسیر استقامت کنند ترس و حزن نیز برای آنها نخواهد بود" به مسیر خود ادامه می‌دهیم.


وی افزود: این وعده الهی همان تجربه‌ای است که ما در پیروزی انقلاب اسلامی شاهد آن بودیم و آن را به وضوح حس کردیم.


جلیلی استقامت را رمز پیروزی‌های بزرگ عنوان کرد و تصریح کرد: در طول این سال‌ها تجربه ما به ثابت کرده که هرگاه استقامت کردید خداوند پس از این استقامت پیروزی‌های بزرگی برای ما به ارمغان آورده است.


کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خداباوری و مردم باوری را دو مقوله مهم در راه استقامت و پایداری عنوان کرد و گفت: اتکا به خدا و اعتماد به مردم باعث شد خداوند پیروزی‌های خود را به‌گونه‌ای به مردم ما عطا کند که همه دشمنی‌های دشمن نتوانست مانع حرکت ملت ما شود.


وی به نقش رهبری امام در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امام راحل باور به وعده الهی داشت که اگر مردم پاسخ خدا و پیامبر را بدهند به یک حیات جدید دست پیدا می‌کنند.


جلیلی با بیان اینکه ایران اسلامی به یک قدرت مهم منطقه‌ای و بین المللی تبدیل شده است، اظهار کرد: قدرت ایران به اندازه‌ای است که دشمنان نظام هم به صراحت آن را بیان می‌کنند و معتقدند مسائل منطقه بدون نقش و حضور ایران حل نمی‌شود.


کاندیدای انتخابات در ادامه به نقش اقوام و اقشار مختلف جامعه در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: همه اقوام ما از جمله عشایر و بختیاری‌ها، ترک‌ها،‌بلوچ‌ها و عرب‌ها پیام امام را لبیک گفتند و حیات جدیدی به دست آوردند و این هنر امام و ولی فقیه بود که توانست ظرفیت مردم را در جهت دین خدا به عرصه بیاورد.


وی بر لزوم استقامت و پایداری در راه ارزش‌های دین تاکید و تصریح کرد: ملتی که می‌تواند درعرصه‌های سخت و مهم به پیروزی برسد در مقطع فعلی هم می‌تواند با استقامت پیروز میدان شود.


جلیلی بر ضرورت هوشیاری مردم کشور تاکید کرد و گفت: عده‌ای با تردیدافکنی در داخل قصد دارند ما را از مسیر خود عقب برانند که این می‌طلبد مردم ا بیش از پیش هوشیار باشند.


وی با بیان اینکه دولت باید سیستم مالی وبانکی کشور را سالم کند افزود: دولت باید حفره‌هایی که سبب فساد می شود را ببندد تا از این طریق بتواند کشور را مدیریت و اداره کرد و این امر نیازمند یک مدیریت انقلابی و بسیجی است.


جلیلی خاطرنشان کرد: حرکت در صراط مستقیم و ولایت فقیه اعتماد به مردم و به صحنه آمدن آنها و تقویت گفتمان اسلام و رهبری از دیگر اولویت‌های دولت جدید به شمار می آید.طبقه بندی: سیاسی، 
ارسال توسط فدایی امامنا خامنه ای
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی