تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - رسیدن کاروانهای مردمی از نجف و کربلا به مرقد حضرت زینب (سلام الله علیها)
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.

زائران اذعان نمودند : عهد کرده اند که خانم حضرت زینب( سلام الله علیها) در روز وفاتش غریب نباشد و قصد دارند عزاداری با شکوهی را برای ایشان برگزار کنند.وفات مظلومانه ام المصائب حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) درشب یکشنبه 15 رجب سال 62 هجری به وقوع پیوسته است.به گزارش «شیعه نیوز» در آستانه ی وفات حضرت زینب (سلام الله علیها)، کاروانهای مردمی از نجف اشرف و کربلای معلا در روزهای پنج شنبه و جمعه، با چهار هواپیما خود را به مرقد شریف رساندند ، زائران اذعان نمودند : عهد کرده اند که خانم حضرت زینب( سلام الله علیها) در روز وفاتش غریب نباشد و قصد دارند عزاداری با شکوهی را برای ایشان برگزار کنند.
 
پلاکارت هایی که پیشاپیش جمعیت حمل می شد حاکی از وفاداری به حضرت عباس (علیه السلام) داشت و اینکه سربازان آن حضرت تا زمانیکه نفس می کشند و خون در رگ هایشان جاری است اجازه ی تعرض به مقام شریف حضرت زینب(سلام الله علیها) را نمی دهند.

این کاروان ها اعلام کردند: که آنها سفیران ملتشان هستند و آمده اند تا پیام وفاداری به حضرت زینب (سلام الله علیها) را ابلاغ کنند.

وفات مظلومانه و غریبانه ام المصائب حضرت فاطمه صغری عقیله بنی هاشم زینب کبری (سلام الله علیها) درشب یکشنبه 15 رجب سال 62 هجری به وقوع پیوسته است. درعظمت آن مخدره همین بس که ازجانب امام حسین (علیه السلام) نیابت خاصه داشته است و تا هنگامی که بیماری امام زین العابدین (علیه السلام) تمام نشده بود این نیابت ادامه داشت.
ارسال توسط فدایی امامنا خامنه ای
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی