تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - کاندیدای مطرح شده از سوی احمدی نژاد نظر شخصی وی است
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هیچکس کاندیدای دولت نیست و من به عنوان یک عضو کابینه بعید می دانم در این زمینه کاندیدایی وجود داشته باشد.
به گزارش مشرق، کامران دانشجو امروز در حاشیه مراسم تقدیر از دست اندرکاران راهیان نور در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص برخی شایعات که در صورت ثبت نام هاشمی رفسنجانی در انتخابات پیش رو وی هم ثبت نام می کند، گفت: این خبر که در صورت ثبت نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری من هم ثبت نام می کنم کذب است. من چنین چیزی نگفته ام. فرض اولیه این سئوال غلط است. من چنین چیزی نگفته ام که اگر کسی بیاید یا نیاید من در انتخابات شرکت می کنم.

وزیر علوم افزود: دو ماه پیش تصمیم نهایی خود را اعلام کرده و گفتم حاضر نیستم خدماتی را که فعلا انجام می دهم با سایر کارهای دیگر قاطی کنیم و اهل دروغ هم نیستم.

وی ادامه داد: نسبت به راهی که در پیش گرفته ام و تصمیمی که اعلام کرده ام یک لحظه هم شک نکرده ام.


وزیر علوم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه گفته می شود دولت نماینده ای در انتخابات خواهد داشت و در پاسخ به پرسشی درباره اینکه احمدی نژاد مشایی را در وزارت کشور برای ثبت نام همراهی کرد و آیا این به معنای حمایت دولت یا نماینده بودن مشایی از سوی دولت برای انتخابات پیش رو، گفت: دولت کاندیدایی ندارد و کاندیدای مطرح شده از طرف احمدی نژاد براساس مشورت با کابینه نبوده بلکه نظر شخصی وی است.

وی با اشاره به آخرین جلسه هیات دولت گفت: در حاشیه جلسه هفته جاری هیات دولت به رئیس سازمان صدا و سیما گفتم که چرا در رسانه مدام گفته می شود که دولت کاندیدا دارد زیرا بخشی از دولت برگزار کننده انتخابات است و نمی تواند کاندیدایی داشته باشد.

وزیر علوم با بیان اینکه هیچکس کاندیدای دولت نیست و من به عنوان یک عضو کابینه بعید می دانم در این زمینه کاندیدایی هم وجود داشته باشد، گفت: مگر خلیلیان که آمد ثبت نام کرد کاندیدای دولت است هر کس با نظر شخصی خود می آید کاندیدا می شود.

وی درباره حضور احمدی نژاد به همراه مشایی در وزارت کشور گفت: اینکه چرا رئیس جمهور مشایی را همراهی کرده باید از خود رئیس جمهور سئوال کرد و رئیس جمهور پیش از این هم در جلسه هیات دولت اعلام کرده بود که آن روز را مرخصی گرفته و به عنوان یک شخص حقیقی در وزارت کشور حضور یافته است.

دانشجو بار دیگر تاکید کرد: هیچکس به نمایندگی از دولت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکرده است.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالی در خصوص کارهای نیمه تمامش در وزارت علوم و پایان کار دولت دهم گفت: من که حداقل دو ماه و نیم دیگر به عنوان یک عضو کابینه کار دارم و به عنوان یک وزیر کمتر قولی داده ام که انجام نشده باشد و سعی می کنم بیشتر عمل کنم به خصوص در حوزه آموزش عالی سعی کردیم به قولمان پایبند باشیم و اگر کاری ناتمام مانده از خداوند و مردم طلب بخشش می کنم.ارسال توسط فدایی امامنا خامنه ای
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی