تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - جزئیات انهدام باند شرارت در شرق كشور
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.

مرتبه
تاریخ : جمعه 5 اسفند 1390


وزارت اطلاعات اعلام كرد كه یك باند شرارت در شرق كشور با تلاش مستمر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و همكاری دلاورانه نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه و درگیری مسلحانه متلاشی و دستگیر شدند.

به گزارش مرصاد نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، یك باند شرارت در شرق كشور با تلاش مستمر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و همكاری دلاورانه نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه و درگیری مسلحانه در عصر روز سه شنبه ۲/۱۲/۹۰ سركرده این باند به نام بلوچ لاشاری به همراه ۲ نفر از همدستانش به هلاكت رسیده و ۲ نفر دیگر دستگیر شدند.


شرور پندوك بلوچ لاشاری با شرور معدوم عمید محمد بامری معروف به عیدك در جهت شرارت، حمل و توزیع مسلحانه مواد مخدر، گروگانگیری، راهبندان، سرقت مسلحانه، ایجاد رعب و وحشت، درگیری با نیروی انتظامی،مشاركت و مرتكب جنایات هولناكی در منطقه شرق كشور شده است كه تاكنون ۷۰ نفر را به قتل رسانده اند.

سركرده این باند شرارت، پس از كشته شدن شرور عیدك بامری اقدام به تشكیل باند مسلح نموده كه ضمن برقراری ارتباط با قاچاقچیان بین المللی و انتقال محموله های سنگین مواد مخدر به داخل كشور، به توزیع مسلحانه در سطح كلان مبادرت نموده است.


بر اساس همین گزارش، اعضاء این باند با گروهك تروریستی منافقین نیز در راستای ورود خروج عناصر و عوامل گروهك از مرزهای شرق كشور و اقدامات خرابكارانه در استان سیستان و بلوچستان از طریق سر پل نفاق خارج كشور در ازاء دریافت كمك های مالی و تسلیحاتی همكاری داشته است.

شرور بلوچ لاشاری در سال ۷۴ به جرم حمل نارنجك جنگی از سوی نیروی انتظامی دستگیر و بازداشت می شود كه پس از فرار از زندان به خارج از كشور متواری می گردد.

وی پس از ورود به كشور در تور اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار گرفته و طی درگیری مسلحانه به هلاكت می رسد.

در این عملیات یكی از دلاور مردان نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.طبقه بندی: امنیتی و دفاعی، 
ارسال توسط مرصاد
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی