تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - کنایه اپوزیسیون به خاتمی/ مصاحبه سیاسی با گلشیفته فراهانی!
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.


پس از آن كه آخرین اصلاح طلب دو آتشه، آقای مصلح اصلاحیان نیز انتخابات مجلس را تحریم كردند، یكهو شنیدیم كه چند تا از چهره های اصلاح طلب مجدداً اعلام كرده اند كه «ما هم بازی». از فعالان سیاسی عزیز خواهش می كنم پیش داوری نكنند.

به گزارش مرصاد نیوز، کیهان نوشت:
یك پایگاه اینترنتی وابسته به اپوزیسیون پیشنهاد كرد اكنون كه فتنه گران در وضعیت بلاتكلیفی نسبت به انتخابات به سر می برند، اوقات خود را به واسطه برخی ابتكارات پر كنند.

«چراغ آزادی» نوشت: پس از آن كه آخرین اصلاح طلب دو آتشه، آقای مصلح اصلاحیان نیز انتخابات مجلس را تحریم كردند، یكهو شنیدیم كه چند تا از چهره های اصلاح طلب مجدداً اعلام كرده اند كه «ما هم بازی». از فعالان سیاسی عزیز خواهش می كنم پیش داوری نكنند.

شاید كه این دوستان از سر بیكاری و علافی مجبور به این عمل شده اند و گزینه دیگری برای وقت گذرانی به ذهن شان نرسیده. كار دولتی كه ندارند، رانتی هم كه دیگر در كار نیست، پس چه كنند؟
سایت یاد شده سپس پیشنهادهای زیر را برای پر كردن اوقات فتنه گران مطرح كرده است: 1- تماشای خشك شدن رنگ بر روی دیوار. 2- تف كردن به سمت پنكه روشن 3- تماشای سریال جومونگ به زبان كره ای بدون زیرنویس. 4- پیدا كردن مسعود رجوی. 5- نوشتن نقد ادبی بر كتاب های فهیمه رحیمی. 6- چیدن سبیل های گربه 7- شستن سوسك سرگین غلطان روزی 2 بار. 8- مكیدن كاكتوس برای رفع عطش. 9- برداشتن حبه انگور از زمین با دهان و بدون استفاده از دست10- مصاحبه سیاسی با گلشیفته فراهانی 11- نوشتن دردنامه به خاتمی. حالا اگر دوستانی وقت اضافه دارند، یك سمباده دستشان بگیرند و به جان كوه دماوند بیفتند شاید كه بعد از 8 یا 16 سال مسطح شد.
طبقه بندی: سیاسی، 
ارسال توسط مرصاد
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی