تبلیغات
...::|مـرصـاد نـیـوز|::.. - رحیم‌پور ازغدی عضو سپاه قدس است!
به گروه خبری مرصاد نیوز خوش آمدید.

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 27 دی 1390


نكته جالب دیگر درج نام آقای رحیم پور ازغدی به عنوان فعال اطلاعاتی است حال آن كه وی در جلسات علنی سخنرانی و پرسش و پاسخ شركت می كند.

به گزارش مرصاد نیوز ، کیهان نوشت:
سپاه قدس ایران با 42 هزار نیرو در آمریكای لاتین نفوذ كرده است. حسن رحیم پور ازغدی هم یكی از آنهاست!

پایگاه اینترنتی خودنویس ضمن انتشار ادعای فوق نوشت: ایران حدود 42 هزار نیرو در بولیوی، ونزوئلا، برزیل، گواتمالا، نیكاراگوئه و اكوادور دارد؛ همچنین سپاه قدس چند مركز فرماندهی را در این كشورها راه اندازی كرده است. رژیم حدود 42هزار نیروی امنیتی، اطلاعاتی و تبلیغاتی در آمریكای جنوبی سازمان داده است. اكثر اینها بازجوها و شكنجه گران و زندانبان ها و ماموران لباس شخصی شناخته شده هستند. حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تدریس در «كلاس های ایدئولوژیك» به این كشورها سفر می كند.

گردانندگان خودنویس كه چند ماه پیش از سوی برخی محافل اپوزیسیون متهم به همكاری با وزارت اطلاعات ایران شدند، ظاهرا آن قدر پرت از ماجرا هستند كه نمی دانند تیم های اطلاعاتی معمولا چند نفرند و نه چندین لشكر! آن هم نه از میان «بازجوها و زندانبانان و شكنجه گران»!!

نكته جالب دیگر درج نام آقای رحیم پور ازغدی به عنوان فعال اطلاعاتی است حال آن كه وی در جلسات علنی سخنرانی و پرسش و پاسخ شركت می كند.

از طرف دیگر جای تعجب است كه چرا برخی گروه های اپوزیسیون به قدر رژیم آمریكا- و بلكه حادتر از آن- نسبت به نفوذ جمهوری اسلامی ایران در كشورهای آمریكای لاتین ابراز وحشت می كنند، حال آن كه از نگاه سرویس اطلاعاتی ایران خود بخش مفیدی از فعالان اپوزیسیون محسوب می شوند.طبقه بندی: سیاسی، 
ارسال توسط مرصاد
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی